Scroll to top
© 2020 AEROKLUB ZIEMI LUBUSKIEJ
Share
  • Możliwość tankowania Avgas 100LL i Pb 95
  • Częstotliwość 130.780 MHz
  • AKTUALNOŚCI

Aeroklub Ziemi Lubuskiej

NASI PARTNERZY

Aeroklub Ziemi Lubuskiej istnieje od wielu lat na lotnisku w Przylepie, jednak to dzięki współpracy z lokalnymi organizacjami ma możliwość tak prężnie się rozwijać.

Poniżej przedstawiamy naszych lokalnych Partnerów.

Stelmet to wiodący w Polsce i Europie producent architektury ogrodowej

Od początku naszej działalności koncentrujemy się na produkcji elementów tak zwanej „drewnianej architektury ogrodowej” . Oferujemy naszym klientom wyroby z drewna sosnowego i świerkowego służące do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków i wszelkiego rodzaju przestrzeni o charakterze rekreacyjnym.

Urząd Miasta w Zielonej Górze

Na stronie Urzędu Miasta Zielona Góra można znaleźć wiele informacji, takich jak Biuletyn Informacji Publicznej, informacje o Radzie Miasta, konkursach ofert, Straży Miejskiej, zgromadzeniach i imprezach masowych, jednostkach organizacyjnych prowadzonych przez miasto, nieruchomościach, rewitalizacji miasta, raportach o stanie miasta, inwestycjach wspieranych przez Bank Gospodarstwa Krajowego, planowaniu przestrzennym, zamówieniach publicznych, kontroli i audycie, Młodzieżowej Radzie Miasta, Rejestrach, ewidencjach i archiwach, Ochronie Danych Osobowych i wiele innych.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego "Lubuskie warte zachodu"

EUROregion SPREWA-NYSA-BÓBR

Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” po polskiej stronie obejmuje południową i środkową część województwa lubuskiego, w skład której wchodzą powiaty oraz ich gminy: Krośnieński, Nowosolski, Świebodziński, Wschowski, Zielonogórski, Żagański, Żarski, gmina Cybinka i Torzym oraz gmina Zbąszyń, która należy do województwa wielkopolskiego. Po stronie niemieckiej Euroregion obejmuje powiat Sprewa-Nysa oraz miasto Cottbus.

Sinersio Polska

Jest polskim dostawcą usług chmurowych ze 100% polskim kapitałem. Na rynku zaawansowanych usług technologicznych działa od 2009 roku. Posiada własny obiekt Data Center zlokalizowany na terenie strefy przemysłowej w Parku Technologicznym Interior w Nowej Soli pod Zieloną Górą.