SMS Meteo Kamera
SMS Meteo Kamera

Aktualności

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie” 3/azl/2017

17 października 2017 Czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert na przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie” 3/azl/2017

20 września 2017 Czytaj więcej

przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie” znak sprawy 3/azl/2017

1 września 2017 Czytaj więcej

Przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie” znak sprawy 2/azl/2017

30 sierpnia 2017 Czytaj więcej

Przetarg nieograniczony „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie”

14 sierpnia 2017 Czytaj więcej

Informacja o unieważnieniu przetargu nieograniczonego na roboty budowlane 1/azl/2017 „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie”

8 sierpnia 2017 Czytaj więcej

Informacja z otwarcia ofert na przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie”

7 sierpnia 2017 Czytaj więcej

19th Open Belarusian Helicopter Championship

26 lipca 2017

W rozpoczętych wczoraj zawodach 19th Open Belarusian Helicopter Championship w Mińsku udział bierze załoga AZL w składzie Jędrzej Wiler & Jacek Ciszewski. Zawody potrwają do piątku. Trzymamy kciuki!

Przetarg nieograniczony na roboty budowlane „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie”

21 lipca 2017

Aeroklub Ziemi Lubuskiej ogłasza przetarg nieogranioczony na roboty budowlane dla zadania „Modernizacja bazy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Przylepie”.

Czytaj więcej

Umowa o dofinansowanie projektu „Podniesienie jakości współpracy Miast Partnerskich Cottbus i Zielona Góra” podpisana!

13 lipca 2017

Dnia 7 lipca 2017 roku podpisana została umowa o dofinansowanie polsko-niemieckiego projektu zacieśniającego współpracę z wieloletnim miastem partnerskim Zielonej Góry – Cottbus. Projekt, którego liderem jest Miasto Zielona Góra zakłada utworzenie w Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich (CSPN) w Zielonej Górze-Przylep Centrum Koordynacji Współpracy Przygranicznej wraz z punktem kontaktowym w Cottbus. Centrum będzie koordynowało współpracę obu miast oraz 56 partnerskich organizacji/instytucji w obszarach edukacji, kultury, sportu, osób niepełnosprawnych i seniorów.

W ramach projektu planowana jest modernizacja bazy CSPN. Jest ona konieczna do dalszego kontynuowania i rozwijania polsko-niemieckich projektów i zostanie zrealizowana w zakresie niezbędnym do dostosowania infrastruktury do obecnych standardów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Partnerami w projekcie są miasta Zielona Góra i Cottbus oraz Aeroklub Ziemi Lubuskiej. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Programu Współpracy INTRREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020. Wartość dofinansowania projektu wyniesie 586 592,38 EUR.